Ad Placeholder

Round 9:

FM NIKHIL KUMAR (2257) vs CM ABHIMANYU MISHRA (2227)
NM ALEX KOLAY (2274) vs GM ALONSO ZAPATA (2427)
FM JASON WANG (2285) vs NM JOHN GABRIEL LUDWIG (2374)
FM GAURI SHANKAR (2378) vs IM ALEKSANDR OSTROVSKIY (2437)
GM KAREN GRIGORYAN (2547) vs IM CHRISTOPHER YOO (2430)
IM ANDREW ZHANG HONG (2414) vs GM TANGUY RINGOIR (2500)
NM ZACHARY DUKIC (2224) vs NM RICHARD FRANCISCO (2226)
GM CARLOS HEVIA ALEJANO (2481) vs NM AYDIN TURGUT (2286)
NM AARON S BALLEISEN (2203) vs FM AARON JACOBSON (2302)
NM TIANQI WANG (2333) vs IM KASSA KORLEY (2430)
FM RAS MALAKU LORNE (2159) vs IM LEVAN BREGADZE (2462)
FM SETH HOMA (2300) vs IM MARTIN LOKANDER (2429)
IM FELIX YNOJOSA APONTE (2386) vs FM SAHIL SINHA (2283)
IM BRANDON JACOBSON (2486) vs GM STEVEN ZIERK (2501)
IM ROBERTO DEL CAMPO (2311) vs FM ROBBY ADAMSON (2238)

Round 8:

FM ROBBY ADAMSON (2238) vs NM AARON S BALLEISEN (2203)
NM JOHN GABRIEL LUDWIG (2374) vs FM RAS MALAKU LORNE (2159)
GM STEVEN ZIERK (2501) vs IM ANDREW ZHANG HONG (2414)
IM CHRISTOPHER YOO (2430) vs IM BRANDON JACOBSON (2486)
GM ALONSO ZAPATA (2427) vs FM NIKHIL KUMAR (2257)
IM MARTIN LOKANDER (2429) vs NM ZACHARY DUKIC (2224)
IM ALEKSANDR OSTROVSKIY (2437) vs NM TIANQI WANG (2333)
CM ABHIMANYU MISHRA (2227) vs IM FELIX YNOJOSA APONTE (2386)
NM AYDIN TURGUT (2286) vs FM JASON WANG (2285)
NM RICHARD FRANCISCO (2226) vs NM ALEX KOLAY (2274)
FM SAHIL SINHA (2283) vs FM SETH HOMA (2300)
FM AARON JACOBSON (2302) vs GM CARLOS HEVIA ALEJANO (2481)
GM TANGUY RINGOIR (2500) vs FM GAURI SHANKAR (2378)
IM KASSA KORLEY (2430) vs GM KAREN GRIGORYAN (2547)
IM LEVAN BREGADZE (2462) vs IM ROBERTO DEL CAMPO (2311)

Round 7:

FM NIKHIL KUMAR (2257) vs NM RICHARD FRANCISCO (2226)
FM JASON WANG (2285) vs FM AARON JACOBSON (2302)
FM GAURI SHANKAR (2378) vs IM ANDREW ZHANG HONG (2414)
GM CARLOS HEVIA ALEJANO (2481) vs FM ROBBY ADAMSON (2238)
NM ALEX KOLAY (2274) vs NM ZACHARY DUKIC (2224)
NM AARON S BALLEISEN (2203) vs IM ROBERTO DEL CAMPO (2311)
GM KAREN GRIGORYAN (2547) vs IM ALEKSANDR OSTROVSKIY (2437)
IM BRANDON JACOBSON (2486) vs IM KASSA KORLEY (2430)
IM CHRISTOPHER YOO (2430) vs GM STEVEN ZIERK (2501)
FM SETH HOMA (2300) vs CM ABHIMANYU MISHRA (2227)
FM RAS MALAKU LORNE (2159) vs NM AYDIN TURGUT (2286)
FM SAHIL SINHA (2283) vs IM MARTIN LOKANDER (2429)
NM JOHN GABRIEL LUDWIG (2374) vs IM LEVAN BREGADZE (2462)
IM FELIX YNOJOSA APONTE (2386) vs GM ALONSO ZAPATA (2427)
NM TIANQI WANG (2333) vs GM TANGUY RINGOIR (2500)

Round 6:

IM ANDREW ZHANG HONG (2414) vs NM TIANQI WANG (2333)
NM RICHARD FRANCISCO (2226) vs IM FELIX YNOJOSA APONTE (2386)
IM ROBERTO DEL CAMPO (2311) vs GM CARLOS HEVIA ALEJANO (2481)
NM AYDIN TURGUT (2286) vs NM JOHN GABRIEL LUDWIG (2374)
NM ZACHARY DUKIC (2224) vs FM NIKHIL KUMAR (2257)
IM ALEKSANDR OSTROVSKIY (2437) vs IM BRANDON JACOBSON (2486)
GM ALONSO ZAPATA (2427) vs FM SETH HOMA (2300)
FM ROBBY ADAMSON (2238) vs FM JASON WANG (2285)
CM ABHIMANYU MISHRA (2227) vs FM SAHIL SINHA (2283)
GM STEVEN ZIERK (2501) vs FM GAURI SHANKAR (2378)
IM KASSA KORLEY (2430) vs IM CHRISTOPHER YOO (2430)
FM AARON JACOBSON (2302) vs FM RAS MALAKU LORNE (2159)
IM LEVAN BREGADZE (2462) vs NM AARON S BALLEISEN (2203)
IM MARTIN LOKANDER (2429) vs NM ALEX KOLAY (2274)
GM TANGUY RINGOIR (2500) vs GM KAREN GRIGORYAN (2547)

Round 5:

IM CHRISTOPHER YOO (2430) vs IM ALEKSANDR OSTROVSKIY (2437)
FM SAHIL SINHA (2283) vs GM ALONSO ZAPATA (2427)
NM TIANQI WANG (2333) vs FM GAURI SHANKAR (2378)
NM JOHN GABRIEL LUDWIG (2374) vs FM AARON JACOBSON (2302)
IM BRANDON JACOBSON (2486) vs GM TANGUY RINGOIR (2500)
FM RAS MALAKU LORNE (2159) vs FM ROBBY ADAMSON (2238)
GM CARLOS HEVIA ALEJANO (2481) vs NM AARON S BALLEISEN (2203)
GM KAREN GRIGORYAN (2547) vs IM ANDREW ZHANG HONG (2414)
IM KASSA KORLEY (2430) vs GM STEVEN ZIERK (2501)
FM JASON WANG (2285) vs IM ROBERTO DEL CAMPO (2311)
NM AYDIN TURGUT (2286) vs IM LEVAN BREGADZE (2462)
CM ABHIMANYU MISHRA (2227) vs IM MARTIN LOKANDER (2429)
FM SETH HOMA (2300) vs NM RICHARD FRANCISCO (2226)
FM NIKHIL KUMAR (2257) vs NM ALEX KOLAY (2274)
IM FELIX YNOJOSA APONTE (2386) vs NM ZACHARY DUKIC (2224)

Round 4:

IM ALEKSANDR OSTROVSKIY (2437) vs IM KASSA KORLEY (2430)
NM AARON S BALLEISEN (2203) vs FM JASON WANG (2285)
NM ALEX KOLAY (2274) vs IM FELIX YNOJOSA APONTE (2386)
IM ANDREW ZHANG HONG (2414) vs IM BRANDON JACOBSON (2486)
FM ROBBY ADAMSON (2238) vs NM JOHN GABRIEL LUDWIG (2374)
GM TANGUY RINGOIR (2500) vs IM CHRISTOPHER YOO (2430)
GM ALONSO ZAPATA (2427) vs CM ABHIMANYU MISHRA (2227)
NM RICHARD FRANCISCO (2226) vs FM SAHIL SINHA (2283)
FM GAURI SHANKAR (2378) vs GM KAREN GRIGORYAN (2547)
FM AARON JACOBSON (2302) vs NM AYDIN TURGUT (2286)
NM ZACHARY DUKIC (2224) vs FM SETH HOMA (2300)
IM ROBERTO DEL CAMPO (2311) vs FM RAS MALAKU LORNE (2159)
GM STEVEN ZIERK (2501) vs NM TIANQI WANG (2333)
IM MARTIN LOKANDER (2429) vs FM NIKHIL KUMAR (2257)
IM LEVAN BREGADZE (2462) vs GM CARLOS HEVIA ALEJANO (2481)

Round 3:

CM ABHIMANYU MISHRA (2227) vs NM RICHARD FRANCISCO (2226)
IM CHRISTOPHER YOO (2430) vs IM ANDREW ZHANG HONG (2414)
FM SETH HOMA (2300) vs NM ALEX KOLAY (2274)
NM JOHN GABRIEL LUDWIG (2374) vs IM ROBERTO DEL CAMPO (2311)
FM RAS MALAKU LORNE (2159) vs NM AARON S BALLEISEN (2203)
NM AYDIN TURGUT (2286) vs FM ROBBY ADAMSON (2238)
IM BRANDON JACOBSON (2486) vs FM GAURI SHANKAR (2378)
FM JASON WANG (2285) vs GM CARLOS HEVIA ALEJANO (2481)
FM AARON JACOBSON (2302) vs IM LEVAN BREGADZE (2462)
IM ALEKSANDR OSTROVSKIY (2437) vs GM STEVEN ZIERK (2501)
GM ALONSO ZAPATA (2427) vs IM MARTIN LOKANDER (2429)
FM SAHIL SINHA (2283) vs NM ZACHARY DUKIC (2224)
GM KAREN GRIGORYAN (2547) vs NM TIANQI WANG (2333)
IM FELIX YNOJOSA APONTE (2386) vs FM NIKHIL KUMAR (2257)
IM KASSA KORLEY (2430) vs GM TANGUY RINGOIR (2500)

Round 2:

IM ANDREW ZHANG HONG (2414) vs IM KASSA KORLEY (2430)
FM GAURI SHANKAR (2378) vs IM CHRISTOPHER YOO (2430)
NM ZACHARY DUKIC (2224) vs CM ABHIMANYU MISHRA (2227)
FM NIKHIL KUMAR (2257) vs FM SETH HOMA (2300)
NM RICHARD FRANCISCO (2226) vs GM ALONSO ZAPATA (2427)
GM CARLOS HEVIA ALEJANO (2481) vs FM RAS MALAKU LORNE (2159)
IM ROBERTO DEL CAMPO (2311) vs NM AYDIN TURGUT (2286)
IM MARTIN LOKANDER (2429) vs IM FELIX YNOJOSA APONTE (2386)
GM STEVEN ZIERK (2501) vs GM KAREN GRIGORYAN (2547)
FM ROBBY ADAMSON (2238) vs FM AARON JACOBSON (2302)
NM AARON S BALLEISEN (2203) vs NM JOHN GABRIEL LUDWIG (2374)
NM TIANQI WANG (2333) vs IM BRANDON JACOBSON (2486)
IM LEVAN BREGADZE (2462) vs FM JASON WANG (2285)
NM ALEX KOLAY (2274) vs FM SAHIL SINHA (2283)
GM TANGUY RINGOIR (2500) vs IM ALEKSANDR OSTROVSKIY (2437)

Round 1:

NM JOHN GABRIEL LUDWIG (2374) vs GM CARLOS HEVIA ALEJANO (2481)
CM ABHIMANYU MISHRA (2227) vs NM ALEX KOLAY (2274)
IM CHRISTOPHER YOO (2430) vs NM TIANQI WANG (2333)
FM RAS MALAKU LORNE (2159) vs FM JASON WANG (2285)
GM ALONSO ZAPATA (2427) vs NM ZACHARY DUKIC (2224)
IM ALEKSANDR OSTROVSKIY (2437) vs IM ANDREW ZHANG HONG (2414)
FM ROBBY ADAMSON (2238) vs IM LEVAN BREGADZE (2462)
FM SAHIL SINHA (2283) vs FM NIKHIL KUMAR (2257)
NM RICHARD FRANCISCO (2226) vs IM MARTIN LOKANDER (2429)
IM KASSA KORLEY (2430) vs FM GAURI SHANKAR (2378)
IM BRANDON JACOBSON (2486) vs GM KAREN GRIGORYAN (2547)
NM AYDIN TURGUT (2286) vs NM AARON S BALLEISEN (2203)
FM AARON JACOBSON (2302) vs IM ROBERTO DEL CAMPO (2311)
GM TANGUY RINGOIR (2500) vs GM STEVEN ZIERK (2501)
FM SETH HOMA (2300) vs IM FELIX YNOJOSA APONTE (2386)